Şartlar & Koşullar

1.1.Bu web sitesini (Kısaca "SİTE" olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu SİTE'de sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde SİTE'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

1.2.Bu SİTE' de sunulan Titanium Computer LTD. Şti. Savaş Yolu No:17 Sakarya Gazimagusa (bundan böyle kısaca "Titanium Computer" olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve SİTE'nin yasal sahibi Dilar Bilgisayar olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Titanium Computer'e aittir.

1.3. İşbu kullanım koşullarını Titanium Computer gerektiği zaman değiştirebilir ancak bu değişiklikler düzenli olarak SİTE'de yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır

1.4. SİTE hizmetlerinden yararlanan ve SİTE 'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi,Titanium Computer tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

1.5. Titanium Computer bu SİTE 'de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.